Poskytované služby

 

Konzultace - poradenství
Praktické a odborné zkušenosti našich lektorů obohatí vaše dovednosti. Jiný úhel pohledu vnese do vašich obchodů svěžest a dynamiku, která nepochybně patří do světa TOP obchodníků.

Management - vzdělávací semináře
Mít vzdělávaní jako součást životního stylu vám otevírá nové dimenze podnikání a osobního rozvoje. Nabídka vzdělávacích seminářů šitých na míru našim klientům je důkazem naší profesionality a vaši jedinečnosti.

Assessment - profesionální a osobní potenciál
Pomocí metody Assessment Centre lze rozpoznat potenciál pracovníků, předpovídat jejich budoucí chování a orientovat další směr profesionálního a osobního rozvoje. Představujeme jednotlivé postupy, organizační varianty, nejčastější chyby, nejlepší zkušenosti, předpoklady efektivního Assessment Centre.

Trénink - koučování
Schopnost vést lidi k dosažení jejich úspěchu a cílů, najít jejich osobní potenciál a tím plnit v neposlední řadě i cíle vlastní, nebo cíle podniku je zaručený systém vedoucí ke stabilitě, dynamice a integraci vaši společnosti

Realizace - společné a reklamní akce
Pravidelné setkáni obchodních partnerů, které obohatí a utuží vaše osobní i pracovní vztahy nechte na nás a vy se věnujte vašemu podnikáni, osobnímu rozvoji, relaxaci a rodině. Propagaci vašich nových i stávajících produktů zajistí tým kreativních managerů.

Akademie - otevřené kurzy
Široká a stále se rozvíjející nabídka otevřených kurzů vám i vašim zaměstnancům zabezpečí neustále nové možnosti vzdělávání.

Development - rozvoj
Jen ten kdo rozvíjí své schopnosti a dovednosti může stát na vrcholu. Nechte se zlákat pestrou nabídkou našich osobnostně-rozvojových seminářů. Jejich absolvování umožní vyniknout vaši individualitě a přinese úspěchy v osobním i pracovním životě.

Efektivita - exklusivita (outdoor management)
Každé školení je velká křižovatka. Lidé se na ní musí rozhodnout, kterou cestou se vydají dál. Jedna cesta je snadná a velmi oblíbená – účast na školení a téměř žádný přenos poznatků do praxe. Druhá cesta je těžší, je to o rozhodnutí aplikovat naučené v reálném prostředí. Pomocí outdoor management trainingových metod realizujeme nejefektivnější přenos naučených dovedností a znalostí do praxe.

 

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

Kontakt

Napište nám

Facebook

KMA Trade s.r.o.

Školící a poradenská společnost

Jednatel firmy: Mgr. Pavel Pavlas

Družební 269/2D
779 00 Olomouc-Nové Sady

IČ: 25850911
DIČ: CZ25850911

Tel.: +420 602 739 684
E-mail: kma@kmatrade.cz
Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a pět 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).