Vize a cíl

Guy2s  Jsme česká školící a poradenská firma, která působí v oblasti rozvoje lidského potenciálu, podnikatelských strategií a transformace firemní kultury. Cílem naší firmy je pomáhat svým klientům realizovat strategické cíle a posilovat konkurenční sílu na trhu. Sledovat a přizpůsobit vzdělávací metody nejnovějším trendům. Na základě analýz a konzultaci představit komplexní řešení pro klienta. Školení vždy vytváříme „na míru“ podle konkrétních potřeb zadavatele a díky tomu vykazují velkou efektivitu v kvalitě výuky i v kvantitě získaných dovedností. Kurzy a workshopy připravujeme v souladu se současnými poznatky z jednotlivých oborů a maximálně je přizpůsobujeme potřebám klienta.

Školící a poradenská společnost KMA Trade s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1999. Zaměřujeme se zejména na zdokonalování pracovníků v oblastech osobního růstu a profesionálního rozvoje, asertivní dovednosti, efektivní komunikaci s klienty a zákazníky, techniky vyjednávání, argumentace, řešení konfliktů, tvorbu týmu, týmovou spolupráci, manažerské dovednosti včetně organizace času, řízení a outdoorové projekty.

Za sedm let své působnosti jsme pracovali pro řadu českých a zahraničních firem a institucí. Zrealizovali jsme mnoho vzdělávacích akcí, ale také netradiční projekty, reklamní kampaně a firemní oslavy. V referencích uvádíme část společností, které využily našich vzdělávacích služeb.

Kvalita našich vzdělávacích kurzů je zajištěna především díky schopnosti vytvořit vzdělávací modul dle konkrétních potřeb a přání klienta, dále dlouholetými zkušenostmi v tomto oboru, týmem kvalifikovaných lektorů, důkladné přípravě a v neposlední řadě v přístupu a metodách školení.

Mezi využívané školící metody patří – přímá výuka s diskuzí, výkladové semináře, aktivní tréninky, workshopy, videotréninky, videoanalýzu, akční učení, hraní rolí, simultánní řešení problému, demonstrace, konzultace, outdoor trainnig, řešení modelových situací, manažerské hry, brainstorming a mnoho dalších.

Realizovaná školení jsou vedena interaktivně, což znamená, že v průběhu školících programů se účastníci maximální možnou měrou zapojují do celého dění. Účastníci si tak zapamatují až 90% obsahu školení, a to v takové podobě, že jej mohou ihned použít ve své praxi. Tréninkem vytvoříme návyk a prostřednictvím těchto návyků trvalou hodnotu pro organizaci.

Ke zpracování každého vzdělávacího projektu přistupujeme zodpovědně a s týmem kvalifikovaných odborníků. Tento tým tvoří psycholog, lektoři, pedagogové a odborníci z praxe.

 

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

Kontakt

Napište nám

Facebook

KMA Trade s.r.o.

Školící a poradenská společnost

Jednatel firmy: Mgr. Pavel Pavlas

Družební 269/2D
779 00 Olomouc-Nové Sady

IČ: 25850911
DIČ: CZ25850911

Tel.: +420 602 739 684
E-mail: kma@kmatrade.cz
Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a dvanáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).